hale namiotowe wynajem

Busy do Belgi, Holandii i Niemiec — komfortowe przewozy pasażerskie tylko z nami

Prowadzimy działalność gospodarczą skoncentrowaną na przewozach osób i paczek. Stworzyliśmy naszą firmę z myślą o coraz większym zapotrzebowaniu na usługi przewozowe osób zarówno krajowe jak i zagraniczne — posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w transporcie osób.

Sprawdź już dziś usługi na przewóz osób do Holandii i innych krajów Europy Zachodniej. Usługi, które oferujemy skierowane są w szczególności do ludzi, którzy zamierzają odbyć podróż busem do Holandii, Belgii czy Niemiec, nasz bus z holandii do polski jeździ każdego tygodnia.

Zależy nam przede wszystkim na bezpiecznym oraz komfortowym transporcie osób, dlatego nasze busy regularnie przechodzą badania techniczne i są pod stałą kontrolą wyspecjalizowanych mechaników. Nasza flota posiada wyłącznie kilkuletnie busy renomowanych marek takich jak: Opel, Renault czy Ford oraz wyposażona jest w nowoczesne technologie, między innymi: klimatyzacja, Wifi, TV, nadajniki gps czy podgrzewane oraz regulowane fotele. Realizujemy również przewóz osób do holandii oraz Belgii w każdym tygodnu.

Jako renomowane przedsiębiorstwo stawiamy wyłącznie na wykwalifikowany personel, dlatego nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów oraz niezbędne uprawnienia i licencje, które są przydatne w szczególności w przewozie międzynarodowym osób i paczek. Pracownicy, którzy są zatrudniani przez naszą firmę przechodzą odpowiednie testy oraz badania lekarskie — bezpieczeństwo klientów stawiamy na czele naszej działalności. Profesjonalne oraz ekspresowe przewozy osób do Holandii, Niemiec i Belgii Sprawdź również usługi na stronie internetowej https://www.cobrabus.pl/ dzwoń i zamawiaj podróż z nami!